۱۳۸۹ اردیبهشت ۸, چهارشنبه

فيلتر شکن اولتراريچ صدای آمريکا

فیلترشکن اولتراريچ صدای آمريکا اين امکان را بوجود می آورد تا شما در امنیت کامل به سايت های اينترنتی فیلتر شده برويد.

برای استفاده از نرم‌افزار اولتراريچ نیازی به نصب آن بر روی کامپیوتر نيست، و کسی نمی تواند ردپای آن را بر روی کامپيوتر بيابد. اين نرم افزار کوچک و قوی بصورت زيپ شده ۳۸۶ کيلوبايت حجم دارد و می توان آن را در Flash Drive به راحتی با خود حمل کرد، و يا بصورت ضميمه در ايميل جا داد و ذخيره کرد. به اين ترتيب کاربران می توانند آن را در Email Account خود ذخیره کنند و از آن در هر رایانه‌ای که از طریق آن به اینترنت متصل می‌شوند، استفاده کنند. فراموش نکنید که این برنامه کم حجم ولی بسیار کاربردی را برای دوستان خود نیز از طریق ایمیل ارسال کنید.

فعال کردن اولتراريچ به این ترتیب است که با دو کلیک بر روی نسخه ذخیره شده برنامه، یک پنجره رابط باز خواهد شد و پس از آن کاربر می‌تواند از طریق مرورگر اینترنتی به هر سایت فیلتر شده دسترسی داشته باشد.

آنچه که اين نرم افزار ضد فيلترينگ را برای محيطی مانند ايران جذاب می کند اين است که اين نرم افزار هیچگونه ردپایی بر رایانه مورد استفاده کاربران از خود برجای نمی گذارد. کاربران برای اطمينان خاطر بيشتر، می توانند حتی نام فایل و نام کاربری خود را نيز تغییر داده و آن را لابلای ايميل های خود ذخيره کنند.

نرم افزار اولتراريچ صدای آمريکا را می توانيد از اینجا دانلود کنید:
--------------
==================V مـا پـیـروزیـم V==================
من دچار خفقانم خفقان!
من به تنگ آمده ام از همه چيز، بگذاريد هواری بزنم آی، با شما هستم آی، اين مطلب را در شبکه اجتماعی محبوب خود منتشر کنید، می خواهم فرياد بلندی بکشم!:

ارسال به: Balatarin:: Donbaleh:: Cloob:: Oyax:: Delicious:: Friendfeed:: Twitter:: Facebook:: GBuzz:: Greader:: Addthis to other:: Subscribe to Feed

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر