۱۳۸۹ اردیبهشت ۹, پنجشنبه

بهترين سايت هاي اينترنتي جهت دسترسي به خبرهاي مهم ‌روز و تکثير گسترده اخبار ناب بين مردم

يکي از بهترين راه هاي مقابله با عمليات جنگ رواني رژيم و نيز عبور از محدوديت هاي رسانه اي اعمال شده براي جنبش سبز، پخش گسترده اخبار صحيح و درست در بين مردم است. براي اين منظور چند سايت اينترنتي محبوب به کمک شما مي آيند. پس از عبور از فيلترينگ اينترنت، بهترين خبرها را از سايت هاي خبري که در توليد و نشر اخبار درست پيشينه طولاني داشته اند و تجربه نشان داده است که نان به نرخ روز خور نبوده اند، پيدا کنيد. و سپس اخبار ناب و بدون سانسور را بين دوستانتان هر جور شده تکثير نماييد.
برخي از اين سايت ها را در زير براي شما گلچين کرده ايم که از آنها مي توانيد براي يافتن اخبار جديد استفاده کنيد:

- سایت بالاترین:

www.balatarin.com

آدرس RSS سایت بالاترین:
موضوعات داغ سایت بالاترین:
پخش زنده لینک های سایت بالاترین:

برای دریافت بهترینهای سايت بالاترین بطور روزانه، کافیست یک بار به آدرس subscribe@balatarin.com ایمیل بزنید. در ایمیل خود لازم نیست چیز دیگری بنویسید. دوستان و آشنایان خود را نیز تشویق کنید که به اين آدرس ایمیل بفرستند و عضو خبرنامه بالاترین شوند.

- سایت دنباله:

آدرس آر اس اس سایت دنباله:
پخش زنده لینک های سایت دنباله:


مطالعه سايتهاي زير براي کسب اطلاعات جديد توصيه مي شوند-

- کارتونیست های حامی جنبش سبز:

مانا نیستانی، خانواده درگیر در مردمک:
مانا نیستانی، متفرقه ها در زمانه:

آریا:

نیک آهنگ کوثر:
RSS: http://nikahang.blogspot.com/feeds/posts/default
کارتونستان سایت خودنویس:
  • با استفاده از اخبار جديد و بدون سانسور، شب نامه بسازيد و آنرا هر کجا که هستيد به دست اطرافيانتان برسانيد
اخبار جديد را که به دست مي آوريد تيترهاي مهمش را با اندکي توضيحات اضافي خلاصه کنيد و با استفاده از برنامه Word آنها را در يک برگه سايز A4 يا A5 آماده کرده و بر روي کاغذ تکثير نماييد. بدين ترتيب شما هم به جمع خبرنگاران آزادي در جنبش سبز خواهيد پيوست.
هر کسي که هستيد و در هر پست و مقام و شخصيتي که هستيد اين کار ساده از عهده شما بر خواهد آمد.
استفاده از جمله هاي کوتاه و خلاقانه براي زيبايي هر چه بيشتر شبنامه ها و اثرات روحيه بخش آنها توصيه مي شود. همچنين استفاده از تصاوير تاثيرگذار يا کاريکاتورهاي هوشمند به همراه اندکي رنگ سبز.
با يک ماژيک يا خودکار سبز رنگ مي توانيد پس از اينکه شب نامه هاي خود را بر روي کاغذ کپي گرفتيد بر روي قسمتهايي از آن رنگ سبز را بکشيد تا مشخص شود اين شبنامه هاي شما مربوط به جنبش سبز است. مثل اينها:
اگر فايل تصويري شب نامه خود را که آماده کرده ايد در جايي مانند سايت http://imageshack.us آپلود کنيد، مي توانيد لينک دانلود آن را براي صدها نفر ديگر از همرزمان خود در اينترنت ارسال کنيد تا آنها هم اثر آماده شده شما را تکثير انبوه کنند.

منظور اين است که اخبار بدون سانسور را به هر طريقي که شده به دست ديگران برسانيد!

  • روزنامه تک برگي نداي سبز
بقیه شماره های روزنامه تک برگي "نداي سبز" را از اينجا دريافت کنيد و از آنها برای ساخت شب نامه های خود الگو بگیرید:

  • دریافت بهترین لینک ها و مطالب سایت بالاترین تنها با ارسال یک ایمیل
برای دریافت بهترین لینکها و مطالب سايت بالاترین بطور روزانه، کافیست یک بار به آدرس subscribe@balatarin.com ایمیل بزنید. در ایمیل خود لازم نیست چیز دیگری بنویسید. دوستان و آشنایان خود را نیز تشویق کنید که به اين آدرس ایمیل بفرستند و عضو خبرنامه بالاترین شوند.
--------------
==================V مـا پـیـروزیـم V==================
من دچار خفقانم خفقان!
من به تنگ آمده ام از همه چيز، بگذاريد هواری بزنم آی، با شما هستم آی، اين مطلب را در شبکه اجتماعی محبوب خود منتشر کنید، می خواهم فرياد بلندی بکشم!:

ارسال به: Balatarin:: Donbaleh:: Cloob:: Oyax:: Delicious:: Friendfeed:: Twitter:: Facebook:: GBuzz:: Greader:: Addthis to other:: Subscribe to Feed

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر